Imię i nazwisko:*
E-mail:*
Telefon:*
Firma:*
Adres:*
 
Kod pocztowy:*
Kraj:*
Imię i nazwisko:*
E-mail:*
Telefon:*
Firma:*
Kraj:*
Zapytanie:*

Zawory

Szeroka oferta dostępnych od zaraz zaworów firmy Norgren oraz innych marek należących do grupy Norgren, takich jak Herion oraz Buschjost. Oferta obejmuje zawory elektromagnetyczne, zawory Namur, zawory proporcjonalne, zawory pneumatyczne i mechaniczne. Oferujemy również wyspy zaworowe VM10 konfigurowane na specjalne zamówienie.

Wyspy zaworowe

Wyspy zaworowe Norgren zapewniają wysokie parametry przepływu w większości zastosowań przemysłowych. Wyspy zaworowe z serii VM10 i VM15 zapewniają przepływ do 1 000 l/min, natomiast seria VS18/26 (mini ISO 15407-2) charakteryzuje się przepływem do 1 350 l/min.

Zawory z przyłączami płytowymi

Zawory z przyłączami płytowymi dostępne w wersji mini ISO 15407-1 i ISO 1, 2, 3 i 4 są idealne do szerokiego zakresu zastosowań przemysłowych. Zawory wyposażone w elastyczny system przyłączeń płytowych charakteryzują się dużą trwałością i wysokim przepływem.

Zawory in-line i rozdzielające

Zawory in-line dostępne są w wielu funkcjach m.in. 3/2, 5/2, 5/3, 2x3/2 i wielu różnych rozmiarach przyłączy. Zawory wykonane w technologii zapewniającej dużą trwałość przeznaczone są do zastosowań w instalacjach sprężonego powietrza, zarówno smarowanych, jak i niesmarowanych.

Zawory bezpieczeństwa

Oferowane zawory bezpieczeństwa wykonane w pełnej zgodności z dyrektywą maszynową zapewniają pełne bezpieczeństwo w środowisku roboczym.

Zawory sterowane ręcznie i mechanicznie

Asortyment zaworów obejmujący szereg różnych wariantów, od popularnej serii zaworów X po zawory obrotowe sterowane ręcznie typu VHLA.

Zawory proporcjonalne

Zawory typu VP10, VP50 i VP51 przeznaczone są do zastosowań, które wymagają proporcjonalnego sterowania ciśnieniem. Zawory te charakteryzują się doskonałą precyzją i wysokimi parametrami reakcji, już przy przyłączu o rozmiarze G ¼.

Zawory procesowe/NAMUR

Zawory znanych marek należących do Norgren, takich jak Buschjost i Herion, dostępne są w szerokim zakresie wersji: 3/2, 5/2 i 2/2 i doskonale nadają się do zastosowań przemysłowych.

Zawory dławiące i dławiąco-zwrotne

Asortyment jedno- i dwukierunkowych zaworów dławiących i dławiąco-zwrotnych Norgren dostosowany jest do szerokiego zakresu średnic przewodów, zapewniając wysokie parametry przepływu. Różne rodzaje oferowanych zaworów, cechujących się dużą trwałością, można montować na panelu lub ścianie.

Pozostałe zawory

Zawory odcinające typu „in-line”, bezpieczniki pneumatyczne, zawory zwrotne, zawory dławiące wypływ/tłumik oraz zawory szybkiego spustu oferowane z przyłączami o rozmiarach G 1/8 i G ½.

Asortyment dodatkowy

Oferujemy zawory zwrotne, samoczynne zawory trójdrogowe, reduktory przepływu i ciśnienia, zawory elektromagnetyczne wtyczki i przewody.

Produkty klasyczne

W asortymencie wyrobów klasycznych oferujemy zawory grzybkowe ręczne i mechaniczne czy zawory elektromagnetyczne typu „in-line” doskonale rozpoznawanych marek należących do firmy Norgren takich jak Martonair, Enots i Herion. Marki te zostały sprawdzone w praktycznych zastosowaniach w ogromnej liczbie instalacji i wciąż pojawiają się w specyfikacjach nowych projektów.
Imię i nazwisko:*
E-mail:*
Telefon:*
Firma:*
Adres:*
 
Kod pocztowy:*
Kraj:*


Odpowiemy w ciągu 20 minut!