Imię i nazwisko:*
E-mail:*
Telefon:*
Firma:*
Adres:*
 
Kod pocztowy:*
Kraj:*
Imię i nazwisko:*
E-mail:*
Telefon:*
Firma:*
Kraj:*
Zapytanie:*

Złączki, przewody i akcesoria

Szeroki asortyment złączek i akcesoriów do wszelkich zastosowań związanych ze sterowaniem ruchem i przepływami. Asortyment naszych złączek Pneufit, zarówno metalowych jak i plastikowych został znacznie rozszerzony w celu zagwarantowania wszechstronności i kompleksowości oferty Norgren.

Złączki

Asortyment złączek Norgren obejmuje wiele wypróbowanych marek takich jak ENOTS i Pneufit. Szeroki asortyment złączek obejmuje złączki przemysłowe ogólnego zastosowania, wytrzymałe złączki wtykowe typu „push-in”, złączki nasadowe typu „push-on” i złączki z pierścieniem zacinającym do wysokiego ciśnienia, środowisk surowych i agresywnych, zapewniając szeroki zakres zastosowań.

Przewody

Przewody nylonowe, przewody poliuretanowe, przewody odporne na iskry spawalnicze, przewody spiralne, noże do cięcia przewodów, listwy mocujące przewody, czyli wszystko, co jest potrzebne do prawidłowej eksploatacji.

Akcesoria

Wszelkie elementy takie jak tłumiki wydechu, szybkozłącza, filtry wydechu, tłumiki koalescencyjne, zawory kulowe czy pistolety odmuchowe.

Produkty klasyczne

Klasyczne złączki, przewody i tłumiki takich marek, jak Enots i Herion.
Imię i nazwisko:*
E-mail:*
Telefon:*
Firma:*
Adres:*
 
Kod pocztowy:*
Kraj:*


Odpowiemy w ciągu 20 minut!