Imię i nazwisko:*
E-mail:*
Telefon:*
Firma:*
Adres:*
 
Kod pocztowy:*
Kraj:*
Imię i nazwisko:*
E-mail:*
Telefon:*
Firma:*
Kraj:*
Zapytanie:*

Przygotowanie powietrza

Szeroki asortyment najwyższej jakości produktów do przygotowania powietrza obejmuje takie elementy jak filtry, reduktory, smarownice, zawory wolnego napełniania i spustu, akcesoria i pełne zestawy filtr, reduktor i smarownica.

Zespoły przygotowania powietrza

Zestawy przygotowania powietrza Norgren mogą być w prosty sposób montowane ze wszystkimi niezbędnymi elementami, zapewniając sprawność linii pneumatycznej. W zestawie znajdują się wszystkie elementy wymagane do oczyszczenia, regulacji oraz smarowania powietrza, a wśród nich serie Olympian Plus, Excelon lub innowacyjny zestaw Excelon Pro.

Reduktory z filtrami

Wysokiej jakości reduktory z filtrami, zadaniem których jest eliminacja problemu związanego z niedostateczną jakością powietrza. Zapewniają skuteczne usuwanie wilgoci i zanieczyszczeń.

Filtry

Pełen asortyment filtrów powietrza typu in-line z serii Excelon, Olympian Plus i Excelon Pro firmy Norgren. W ofercie znajdują się filtry ogólnego przeznaczenia lub filtry do usuwania oleju.

Smarownice

Smarownice oferowane przez firmę Norgren gwarantują dokładne smarowanie urządzeń linii produkcyjnej. Wieloletnie doświadczenie udowodniło, że smarowanie układu pneumatycznego przedłuża cykl życia urządzeń pneumatycznych.

Reduktory ciśnienia

Asortyment precyzyjnych reduktorów ciśnienia do różnorodnych zastosowań przemysłowych. W ofercie znajdują się reduktory ciśnienia o dużym przepływie, reduktory ciśnienia sterowane pilotem oraz reduktory specjalnego przeznaczenia.

Produkty ze stali nierdzewnej

Produkty ze stali nierdzewnej ogólnego przeznaczenia i precyzyjne, idealne do użytku w trudnych warunkach. Produkty ze stali nierdzewnej obejmują reduktory ogólnego przeznaczenia z filtrem, reduktory precyzyjne, filtry, smarownice, reduktory z filtrem dokładnym.

Zawory nadmiarowe

Firma Norgren oferuje szeroką gamę zaworów nadmiarowych zabezpieczających przed niekontrolowanym wzrostem ciśnienia w instalacjach sprężonego powietrza.

Zawory wolnego napełniania i spustu

Zawory wolnego napełniania i spustu zapewniają kontrolowany wzrost ciśnienia za zaworem przy rozruchu, jak również dużą wartość przepływu w przód i szybkie spuszczanie powietrza z układu, minimalizując w ten sposób ryzyko uszkodzenia komponentów układu. Zastosowanie tych zaworów realizuje wytyczne Europejskiej Dyrektywy Maszynowej.

Seria miniaturowa

Idealne rozwiązanie do zastosowań z ograniczoną przestrzenią. Miniaturowe serie można zamawiać w formie gotowych zestawów, zapewniających pełną kontrolę nad przygotowaniem powietrza w jednym miejscu.

Seria urządzeń dla linii głównej

Filtry ogólnego przeznaczenia i reduktory sterowane pilotem dostępne są z przyłączami G1 1/2 i G2.

Specjalne zastosowanie

Oferta produktów specjalnego przeznaczenia obejmująca reduktory ciśnienia o dużej wartości przepływu, reduktory sterowane pilotem, precyzyjne reduktory ciśnienia i manometry, charakteryzujące się dużą żywotnością.

Produkty klasyczne

Smarownice mikromgłowe z serii klasycznej przeznaczone do niewielkich urządzeniach pneumatycznych o wydajności 170 litrów/min przy ciśnieniu 5,5 barów.
Imię i nazwisko:*
E-mail:*
Telefon:*
Firma:*
Adres:*
 
Kod pocztowy:*
Kraj:*


Odpowiemy w ciągu 20 minut!