Imię i nazwisko:*
E-mail:*
Telefon:*
Firma:*
Adres:*
 
Kod pocztowy:*
Kraj:*
Imię i nazwisko:*
E-mail:*
Telefon:*
Firma:*
Kraj:*
Zapytanie:*

Siłowniki

W naszej szerokiej ofercie siłowników znajdują się siłowniki profilowe ISO/VDMA, siłowniki kompaktowe o krótkim skoku, siłowniki beztłoczyskowe oraz siłowniki okrągłe, jak również siłowniki obrotowe.

Siłowniki okrągłe

Siłowniki spełniające wymagania normy ISO oraz siłowniki nieobjęte normą ISO, przeznaczone do różnorodnych zastosowań. Siłowniki te dostępne są w zakresie średnic od 10 do 100 mm oraz w wariantach o jednostronnym i dwustronnym działaniu.

Siłowniki kompaktowe

Oferta obejmuje siłowniki kompaktowe i mocujące, spełniające normy ISO oraz siłowniki nieobjęte normą ISO, o średnicach od 8 do 125 mm.

Siłowniki profilowe ISO/VDMA

Firma Norgren oferuje siłowniki profilowe ISO/VDMA dostępne w zakresie średnic od 32 do 320 mm. Siłowniki te dostępne są zarówno w wariantach o jednostronnym, jak i dwustronnym działaniu.

Siłowniki beztłoczyskowe LINTRA

Wyjątkowy asortyment super lekkich siłowników o podwójnym działaniu, o długości skoku do 8 500 mm w zależności od określonej średnicy.

Siłowniki z prowadnicą i podwójnym tłoczyskiem

Połączenie siłowników z prowadnicą i podwójnym tłoczyskiem charakteryzuje się podwójnym działaniem. Siłowniki z podwójnym tłoczyskiem cechują się długą trwałością i wysokimi parametrami prowadzenia, a siłowniki z prowadnicą pracują z dokładnością +/-0,02 mm.

Siłowniki obrotowe

Siłowniki obrotowe z zębatką i wałkiem zębatym o dwustronnym działaniu posiadają kąt obrotu do 360°. Rozwiązanie to sprawdza się tam, gdzie wymagana jest praca obrotowa zamiast liniowej.

Stal nierdzewna

Oferujemy cały szereg siłowników wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej, które są zgodne z wymaganiami ISO i nadają się idealnie do zastosowań  w środowiskach o wysokiej korozji.

Siłowniki mieszkowe

Kompaktowe siłowniki mieszkowe produkcji Norgren idealnie nadają się do użycia tam, gdzie wymagany jest krótki skok i duża moc.

Czujniki magnetyczne

Czujniki magnetyczne kontaktronowe i indukcyjne przeznaczone są do wszystkich siłowników z tłoczyskiem magnetycznym.

Siłowniki klasyczne

Szereg sprawdzonych i przetestowanych produktów, a wśród nich siłowniki klasyczne Martonair i Lintra.
Imię i nazwisko:*
E-mail:*
Telefon:*
Firma:*
Adres:*
 
Kod pocztowy:*
Kraj:*


Odpowiemy w ciągu 20 minut!